elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Проектна задача по градежни материјали PDF Печати Е-пошта

На повеќе се дадени темите на проектните задачи за студентите по градежни материјали.

Последно освежено ( Вторник, 10 Ноември 2015 22:22 )
Повеќе...
 
испит теориска механика септември втор рок PDF Печати Е-пошта

Испитот по предметот теориска механика - геодезија, одржан на 12.09.2015 година го положи следниов студент:

бр. индекс                        оценка

1020                                  6 (шест)

 
ЕГНЛК, резултати од испит PDF Печати Е-пошта

На „повеќе“ може да ги видите резултатите од испитот по предметите „Еластичност и гранична носивост на линиски конструкции“ и „Вовед во еластичност“, одржан на 11 септември 2015 год.

Последно освежено ( Понеделник, 14 Септември 2015 13:16 )
Повеќе...
 
energetska efikasnost na objekti 15.07.2015 PDF Печати Е-пошта

На "повеќе" може да ги видите резултатите од испитот по предметот енергетска ефикасност на објекти (6 кредити), одржан на 15.07.2015 год.

                                                                         проф. Т. Самарџиоска

Повеќе...
 
испит енергетска ефикасност на објекти PDF Печати Е-пошта

На "повеќе" може да ги видите резултатите од испитот по предметот енергетска ефиканост на објекти (6 кредити), одржан на 01.07.2015 год. Кандидатите да се јават на имејл Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите за запишување на конечната оценка во пријава.

                                                                                                            проф. Т. Самарџиоска

Последно освежено ( Петок, 03 Јули 2015 14:27 )
Повеќе...
 
Повеќе содржини...
« ПочетокПред11121314151617181920СледноКрај »

Лист 17 од 21

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.