elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Градежни материјали испит 2.9.2019 PDF Печати Е-пошта

Испитот по предметот градежни материјали, одржан на 2.9.2019 год. го положија следниве студенти:

1.   7101           6 (шест)

2.   9266           6 (шест) 

3.   9734           7 (седум)

4.   9816           6 (шест)

Оценки во индекс може да се земат во среда во 11 часот.

 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 2 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.