elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Градежни материјали - 1.2.2019 PDF Печати Е-пошта

Испитот по предметот градежни материјали, одржан на 1.2.2019 год. го положија следниве студенти:

9560        6 (шест)

9592        6 (шест)

9660        8 (осум)

9739        6 (шест)

9747        6 (шест)

9762        7 (седум)

9770       10 (десет)

9777        8 (осум)

9785        7 (седум)

 

Оценки во индекс може да се земат во четврток, 7.2.2019 год. во 11 часот во кабинетот на предметниот професор.

 

Последно освежено ( Среда, 06 Февруари 2019 15:37 )
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 3 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.