elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
градежни материјали - геотехника, 18.1.2019 PDF Печати Е-пошта

На „повеќе“ може да ги видите конечните резултати од испитот по предметот градежни материјали за студиската програма по геотехника.

Оценки во индекс може да се земат во среда 30.1.2019 год. во 11 часот во канцеларија на предметниот наставник. Колегите кои не се задоволни со оценката може да полагаат завршен испит за повисока оценка на 1.2.2019 год., но претходно да најават со емаил.

Повеќе...
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 4 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.