elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Гардежна физика - испит 18.6.2018 PDF Печати Е-пошта

Испитот по предметот градежна физика, одржан на 18.6.2018 год,. го положи само кандидатот:

бр. индекс             оценка

9313                       9 (девет)

                                                                                                   проф. Т. Самарџиоска

 

 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 7 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.