elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Резултати испит Енергетска ефикасност на објекти 13.1.2018 PDF Печати Е-пошта

Испитот по енергетска ефикасност на објекти, одржан на 13.1.2018, го положија следниве студенти:

1.       962                       8 (осум)

2.     1041                       8 (осум)                

 
« ПочетокПред11121314151617181920СледноКрај »

Лист 11 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.