elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
теориска механика - геодезија испит 18.1.2019 PDF Печати Е-пошта

На „повеќе“ може да ги видите резултатите од испитот по предметот теориска механика, одржан на 18.1.2019 год.

Оценки во индекс може да се земат во среда 30.1.2019 год. во 11 часот во канцеларија на предметниот наставник.

Последно освежено ( Четврток, 24 Јануари 2019 14:23 )
Повеќе...
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 5 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.