elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Градежна физика, 29.6.2018 PDF Печати Е-пошта

На „повеќе“ може да го видите списокот на студенти кои го положија испитот по предметот градежна физика, одржан на ден 29.6.2018 год. Оценки може да се земат во среда, 4.7.2018 год. во 11 часот во канцеларијата на предметниот наставник.

                                                                                              проф. Т. Самарџиоска

Повеќе...
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 7 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.