elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Теориска механика 4.6.2018 PDF Печати Е-пошта

Испитот по предметот теориска механика одржан на 4.6.2018 год. го положи следниот студент:

1274             6 (шест)

Оценка може да се земе во среда, 6.6.2018 во 10 часот во кабинетот на професорот.

 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »

Лист 8 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.