elektronik sigara поени од испит
поени од испит PDF Печати Е-пошта
Поените од испит, како и увид во испитот можете да извршите кај предметниот асистент во темините за консултации. Доколку не сте во можност да дојдете лично, пратете маил на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите и ќе добиете повратна информација со бројот на освоени поени од теорија и задачи на завршниот испит.
 

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.