elektronik sigara Статика, Известување за 30.9.2015
Статика, Известување за 30.9.2015 PDF Печати Е-пошта

Се известуваат сите студенти кои го слушаат предметот Статика дека на 30.9.2015 год. часовите ќе се одржат во ист термин за сите студенти:

- Предавања 09:00 - 11:45 часот

- Вежби 12:00 - 14:45 часот

Последно освежено ( Вторник, 06 Октомври 2015 12:08 )
 

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.