elektronik sigara ВЕ и ЕГНЛК ... Пријавување на Piazza
ВЕ и ЕГНЛК ... Пријавување на Piazza PDF Печати Е-пошта
Со цел поефикасно совладување на наставната програма по предметите „Еластичност и гранична носивост на линиски конструкции“ и „Вовед во еластичност“, создадена е виртулна училна на сeрвисот Piazza. 
 
Пријавте се на Piazza на следната адреса:
piazza.com/Градежен_Факултет_Скопје/fall2015/22

 

Код за активација (class access code)EGNLK22

За сите потребни информации испратете меил на:  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Последно освежено ( Вторник, 10 Ноември 2015 14:25 )
 

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.