elektronik sigara Јакост на материјалите ... Пријавување на Piazza
Јакост на материјалите ... Пријавување на Piazza PDF Печати Е-пошта
Со цел поефикасно совладување на наставната програма по предметот „Јакост на материјалите“, создадена е виртулна училна на сeрвисот Piazza. 
       (кликни на сликата)
 
Пријавте се на Piazza на следната адреса:
piazza.com/Градежен_Факултет_Скопје/spring2018/110

Код за активација (class access code)110

За сите потребни информации испратете меил на:   Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Последно освежено ( Среда, 14 Февруари 2018 16:39 )
 

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.