elektronik sigara Пријавување на PIAZZA - Статика
Пријавување на PIAZZA - Статика PDF Печати Е-пошта
Со цел поефикасно совладување на наставната програма по предметот „Статика“, создадена е виртулна училна на сeрвисот Piazza. 
 
Пријавте се на Piazza на следната адреса:
piazza.com/Градежен_Факултет_Скопје/fall2018/z2zs18

 

Код за активација (class access code): statika2018

За сите потребни информации испратете меил на:  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите или  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Последно освежено ( Вторник, 02 Октомври 2018 10:53 )
 

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.