elektronik sigara Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Катедра за техничка механика и јакост на материјалите
Резултати - теориска механика јануари, втор рок PDF Печати Е-пошта

На "повеќе" може да ги видите резултатите од испитот по предметот теориска механика, одржан на 03.02.2015 година. Оценките и потписите може да се земат во понеделник 09.02.2015 година во 10 часот во канцеларијата на предметниот професор.

                                                                                                              в.проф.д-р Тодорка Самарџиоска

Последно освежено ( Петок, 06 Февруари 2015 00:38 )
Повеќе...
 
Испити по енергетска ефикасност на објекти PDF Печати Е-пошта

Испитите по предметот енергетска ефикасност на објекти, во јануарската испитна сесија ќе се одржат во два рока:

- четврток 12.02.2015 г., и

 - четврток 26.02.2015 г.

со почеток во 16 часот.

Сите кандидати кои планираат да се јават на испитот да испратат емаил на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , најдоцна еден ден пред испитот. Пријавите за испит во печатена форма и на Iknow-системот  се задолжителни.

                                                                                                          в.проф. д-р Тодорка Самарџиоска

 

 

 
Резултати од теориска механика 2014/15 PDF Печати Е-пошта

На "повеќе" може да ги видите резултатите од предметот теориска механика од учебната 2014/15 година.

                                                                                           в. проф. д-р Тодорка Самарџиоска

Последно освежено ( Петок, 26 Декември 2014 12:01 )
Повеќе...
 
Колоквиум и потписи за градежна физика 2014/15 PDF Печати Е-пошта

Колоквиумот по градежна физика ќе се одржи во понеделник 22.12.2014 година во 9 часот во просторијата во која се одржуваше наставата. Заради точна бројка, заинтересираните кандидати треба да достават email за пријава за колоквиумот на адреса Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , најдоцна до недела 21.12.2014.

 

Потписи за предметот градежна физика ќе се делат  во истата просторија во 12 часот за сите студенти!          

                                                                     в. проф. д-р Тодорка Самарџиоска

 

 
Градежни материјали - прв колоквиум PDF Печати Е-пошта

На "повеќе" можете да ги видите резултатите од првиот колоквиум по градежни материјали.

                                                                                            в. проф. д-р Тодорка Самарџиоска

Последно освежено ( Петок, 21 Ноември 2014 15:07 )
Повеќе...
 
Повеќе содржини...
« ПочетокПред212223242526272829СледноКрај »

Лист 26 од 29

Покренато од Joomla!. Designed by: Joomla 1.5 Template, ecommerce web hosting. Valid XHTML and CSS.